Iveco 100 kVA (2025)
1
4
€ 16,103 ex-VAT
≈ 18 500 EUR
Details of the classified ad
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10165536 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 100 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 01.07.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 1422 kg |
| Operating weight : | 1422 kg |
| Length : | 2950 mm |
| Width : | 1056 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Volume : | 12.8 L |
| Capacity : | 4.5 m³ |
| Voltage : | 400/230 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 70 dB |
| Color : | red |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 107 hp |
| engine : | Iveco |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 100Ah |
| tank volume : | 270 L |
| units available : | 2 |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 107 hp |
| engine : | Iveco |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 100Ah |
| tank volume : | 270 L |
| units available : | 2 |
| Engine power : | 107 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 1422 kg; Operating weight: 1422 kg; Length: 2950 mm; Width: 1056 mm; Height: 1900 mm; Volume: 12.8 L; Capacity: 4.5 m³; Voltage: 400/230; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 70 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 4; engine: Iveco; gearbox: automatic; battery: 100Ah; tank volume: 270 L; units available: 2 |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
Iveco 100 kVA (2025)
€ 16,103 ex-VAT
WENSDAY INVEST sp. Z o. O.
Akkaya
GermanEnglishSpanishPolishPortugueseTurkish
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Iveco 100 kVA (2025)
2025
Directly available
16,103 EUR
Price excl. VAT
2025
Directly available