Himoinsa HYW 13 Yanmar Spa (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005130 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HYW 13 Yanmar Spa |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 621 kg |
| Length : | 1490 mm |
| Width : | 790 mm |
| Height : | 1280 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005130; Length: 1490 mm; Width: 790 mm; Height: 1280 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,922 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT