Himoinsa FPT (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006796 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa FPT |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 2300 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1960 mm |
| Voltage : | 399 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006796; Length: 3300 mm; Width: 1200 mm; Height: 1960 mm; Voltage: 399; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 28,681 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT