Green Power GP 145 S/I-T-A Diesel, Three-phase power 143 KVA (2021)
2021
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | GREEN POWER - GP 145 S/I-T-A - 61183 |
| Make : | Green Power |
| Model : | Green Power GP 145 S/I-T-A Diesel, Three-phase power 143 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2021 |
| Machine hours : | 6670 h |
| Gross weight : | 2150 kg |
| Transport length : | 2990 mm |
| Transport width : | 1100 mm |
| Transport height : | 1500 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 172 hp |
| engine : | Iveco |
| fuel : | diesel |
| power output : | 172 hp |
| engine : | Iveco |
| Engine power : | 172 hp |
|
Comments :
Reference number: GREEN POWER - GP 145 S/I-T-A - 61183; Machine hours: 6670 h; Transport length: 2990 mm; Transport width: 1100 mm; Transport height: 1500 mm; engine: Iveco |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 25,678 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT