FG Wilson P220-3 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16012-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P220-3 - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1533 kg |
| Volume : | 394 L |
| Transport length : | 2510 mm |
| Transport width : | 1010 mm |
| Transport height : | 1640 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 239 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16012-O; Volume: 394 L; Transport length: 2510 mm; Transport width: 1010 mm; Transport height: 1640 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106A-70TAG4, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 21,935 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT