Deutz F4M - Super (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21026 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz F4M - Super |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1550 kg |
| Volume : | 175 L |
| Transport length : | 2400 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz F4M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz F4M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21026; Volume: 175 L; Transport length: 2400 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1750 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Deutz F4M 2011, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 20,107 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT