Caterpillar DE450E0 C13 PGFT CAT (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006001 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE450E0 C13 PGFT CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2022 |
| Net weight : | 4667 kg |
| Length : | 4930 mm |
| Width : | 1620 mm |
| Height : | 2220 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006001; Length: 4930 mm; Width: 1620 mm; Height: 2220 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 72,029 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT