Caterpillar DE165GC C7.1 GCAT Stand-By CAT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005995 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE165GC C7.1 GCAT Stand-By CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 1926 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1180 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005995; Length: 3350 mm; Width: 1180 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 23,458 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT