Brinkmann BRINKMAN and NIEMEIJER HRYW 45S5
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 13926 |
| Make : | Brinkmann |
| Model : | Brinkmann BRINKMAN and NIEMEIJER HRYW 45S5 |
| Status : | Used |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1350 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins |
|
Comments :
Reference number: 13926; Length: 2300 mm; Width: 1150 mm; Height: 1350 mm; engine: Perkins |
|
Netherlands, VITTERWEG 00007 6741JN LUNTEREN, Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.