Bredenoord BRVO 100 (2015)
2015
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1051-1265 |
| Make : | Bredenoord |
| Model : | Bredenoord BRVO 100 |
| Status : | Used |
| Year : | 2015 |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2500 mm |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 725L |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 725L |
|
Comments :
Reference number: 1051-1265; Length: 3800 mm; Width: 1250 mm; Height: 2500 mm; fuel tank: 725L |
|
Netherlands, Nijkerk, Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.