Baudouin 6M33G660/5 (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19879 |
| Make : | Baudouin |
| Model : | Baudouin 6M33G660/5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 1 h |
| Gross weight : | 7250 kg |
| Volume : | 1100 L |
| Transport length : | 4990 mm |
| Transport width : | 2150 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Baudouin 6M33G660/5,Baudouin |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Baudouin 6M33G660/5,Baudouin |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19879; Machine hours: 1 h; Volume: 1100 L; Transport length: 4990 mm; Transport width: 2150 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Baudouin 6M33G660/5, Baudouin; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 40,040 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT