Sdmo NS 60 W M (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11110480 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo NS 60 W M |
| Status : | Used |
| Year : | 2005 |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2400 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1500 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 107 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 107 hp |
| Engine power : | 107 hp |
|
Comments :
Length: 2400 mm; Width: 1000 mm; Height: 1500 mm |
|
Poland, Łaziska Górne
€ 5,047 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT