Perkins systeem NSA XXL tank met ATS (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006339 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins systeem NSA XXL tank met ATS |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 675 kg |
| Length : | 1580 mm |
| Width : | 700 mm |
| Height : | 1570 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 25 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 25 hp |
| Engine power : | 25 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006339; Length: 1580 mm; Width: 700 mm; Height: 1570 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT