Perkins 4008TAG3 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19821-O |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4008TAG3 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7970 kg |
| Volume : | 1450 L |
| Transport length : | 4550 mm |
| Transport width : | 2050 mm |
| Transport height : | 2440 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19821-O; Volume: 1450 L; Transport length: 4550 mm; Transport width: 2050 mm; Transport height: 2440 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4008TAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 109,676 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT