Perkins 1103A-33TG2 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19804 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33TG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1135 kg |
| Volume : | 140 L |
| Transport length : | 2288 mm |
| Transport width : | 950 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 81 hp |
| engine : | Perkins 1103A-33TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 81 hp |
| engine : | Perkins 1103A-33TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 81 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19804; Volume: 140 L; Transport length: 2288 mm; Transport width: 950 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1103A-33TG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 11,751 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT