Mtu 16V2000 787KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212203 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 16V2000 787KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 16V2000 GENERATOR 787KVA |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 1750 mm |
| Height : | 2450 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212203; Replaces OEM: 16V2000 GENERATOR 787KVA; Length: 4300 mm; Width: 1750 mm; Height: 2450 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.