John Deere 6081TF001 125KW
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1221255 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 6081TF001 125KW |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6081TF001 generator 125KW |
| Net weight : | 7000 kg |
| Length : | 1130 mm |
| Width : | 500 mm |
| Height : | 940 mm |
|
Comments :
Reference number: 1221255; Replaces OEM: 6081TF001 generator 125KW; Length: 1130 mm; Width: 500 mm; Height: 940 mm |
|
Belgium, Hamofa Inc - Verenigde Staten
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.