John Deere 6068HFU82 200KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1016781 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 6068HFU82 200KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6068HFU82 GENERATOR 200KVA |
| Net weight : | 2030 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1900 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 1016781; Replaces OEM: 6068HFU82 GENERATOR 200KVA; Length: 3000 mm; Width: 1200 mm; Height: 1900 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.