John Deere 4045TFM50 65KVA (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0713114 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 4045TFM50 65KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2011 |
| Replaces OEM : | 4045TFM50 GENERATOR 65KVA |
| Net weight : | 1050 kg |
| Length : | 1800 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1300 mm |
|
Comments :
Reference number: 0713114; Replaces OEM: 4045TFM50 GENERATOR 65KVA; Length: 1800 mm; Width: 800 mm; Height: 1300 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.