Iveco NEF45SM1A (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21028 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF45SM1A |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2000 kg |
| Volume : | 215 L |
| Transport length : | 2650 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 2060 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45SM1A,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45SM1A,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21028; Volume: 215 L; Transport length: 2650 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 2060 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: NEF45SM1A, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 23,763 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT