Deutz BF4M2011 - Super (2024)
2024
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21027 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz BF4M2011 - Super |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1600 kg |
| Volume : | 175 L |
| Transport length : | 2400 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | BF4M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | BF4M 2011,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21027; Volume: 175 L; Transport length: 2400 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1750 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: BF4M 2011, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 21,935 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT