Deutz BF4L2011 40KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1211832 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz BF4L2011 40KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | BF4L2011 GENERATOR 40KVA |
| Net weight : | 595 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 850 mm |
|
Comments :
Reference number: 1211832; Replaces OEM: BF4L2011 GENERATOR 40KVA; Length: 2000 mm; Width: 950 mm; Height: 850 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.