Detroit Diesel AMFORD HC544D 500KVA (1994)
1994
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016696 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel AMFORD HC544D 500KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1994 |
| Replaces OEM : | HC544D Generator 500KVA |
| Net weight : | 3750 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1450 mm |
| Height : | 2150 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 016696; Replaces OEM: HC544D Generator 500KVA; Length: 3900 mm; Width: 1450 mm; Height: 2150 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.