Cummins KTA19-G3 500KVA (1991)
1991
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0412515 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA19-G3 500KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1991 |
| Replaces OEM : | KTA19-G3 GENERATOR 500KVA |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3200 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1900 mm |
|
Comments :
Reference number: 0412515; Replaces OEM: KTA19-G3 GENERATOR 500KVA; Length: 3200 mm; Width: 1100 mm; Height: 1900 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.