Cummins C450D5Q - -Q (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18519-Q |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C450D5Q - -Q |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3840 kg |
| Volume : | 995 L |
| Transport length : | 4015 mm |
| Transport width : | 1400 mm |
| Transport height : | 1495 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 489 hp |
| engine : | Cummins QSG12-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 489 hp |
| engine : | Cummins QSG12-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 489 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18519-Q; Volume: 995 L; Transport length: 4015 mm; Transport width: 1400 mm; Transport height: 1495 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSG12-G4, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 48,962 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT