Caterpillar DE500E0 C15 PGFT CAT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006002 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE500E0 C15 PGFT CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 5071 kg |
| Length : | 4930 mm |
| Width : | 1660 mm |
| Height : | 2320 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006002; Length: 4930 mm; Width: 1660 mm; Height: 2320 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 76,163 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT