Caterpillar DE13.5E3 C1.5B CAT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005988 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE13.5E3 C1.5B CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 532 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 940 mm |
| Height : | 1230 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005988; Length: 1700 mm; Width: 940 mm; Height: 1230 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 9,531 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT