Caterpillar 84Z GENERARTOR 137KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 100180 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 84Z GENERARTOR 137KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 330684Z GENERARTOR 137KVA |
| Net weight : | 1400 kg |
| Length : | 1400 mm |
| Width : | 850 mm |
| Height : | 1250 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 100180; Replaces OEM: 3306 84Z GENERARTOR 137KVA; Length: 1400 mm; Width: 850 mm; Height: 1250 mm |
|
Belgium, Hamofa NL BV - Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.