Atlas Copco QAS 40 ST3 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS 40 ST3 - 61578 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 40 ST3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 4729 h |
| Gross weight : | 1039 kg |
| Transport length : | 2450 mm |
| Transport width : | 1100 mm |
| Transport height : | 1480 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 43 hp |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| power output : | 43 hp |
| engine : | Kubota |
| Engine power : | 43 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS 40 ST3 - 61578; Machine hours: 4729 h; Transport length: 2450 mm; Transport width: 1100 mm; Transport height: 1480 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 15,580 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT