Atlas Copco QAS 338GD (4080) (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 4080 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 338GD (4080) |
| Status : | Used |
| Year : | 2003 |
| Machine hours : | 2887 h |
| Weight : | 5000 kg |
| power output : | 350 hp |
| engine : | 261 kW,6 Zyl. Detroid |
| power output : | 350 hp |
| engine : | 261 kW,6 Zyl. Detroid |
| Engine power : | 350 hp |
|
Comments :
Reference number: 4080; Machine hours: 2887 h; Weight: 5000 kg; engine: 261 kW, 6 Zyl. Detroid |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.