Perkins Serie Spa (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005144 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins Serie Spa |
| Status : | Used |
| Year : | 2002 |
| Net weight : | 4240 kg |
| Length : | 3960 mm |
| Width : | 1440 mm |
| Height : | 2120 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005144; Length: 3960 mm; Width: 1440 mm; Height: 2120 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT