Perkins 2506C-E15TAG1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19813 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 2506C-E15TAG1 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5230 kg |
| Volume : | 550 L |
| Transport length : | 4500 mm |
| Transport width : | 1600 mm |
| Transport height : | 2400 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2506A-E15TAG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2506A-E15TAG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19813; Volume: 550 L; Transport length: 4500 mm; Transport width: 1600 mm; Transport height: 2400 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 2506A-E15TAG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 50,485 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT