Honda FH8220TWE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX17964 |
| Make : | Honda |
| Model : | Honda FH8220TWE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 114 kg |
| Volume : | 45 L |
| Transport length : | 790 mm |
| Transport width : | 580 mm |
| Transport height : | 650 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| engine : | GX 390,Honda |
| certifications : | CE |
| engine : | GX 390,Honda |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX17964; Volume: 45 L; Transport length: 790 mm; Transport width: 580 mm; Transport height: 650 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: GX 390, Honda; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT