Cummins QSK19-G11 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19849 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins QSK19-G11 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7200 kg |
| Volume : | 1065 L |
| Transport length : | 5000 mm |
| Transport width : | 1950 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK19-G11,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK19-G11,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19849; Volume: 1065 L; Transport length: 5000 mm; Transport width: 1950 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSK19-G11, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 76,599 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT