Bosch DDOD 8 S (1988)
1988
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 82684 |
| Make : | Bosch |
| Model : | Bosch DDOD 8 S |
| Status : | Used |
| Year : | 1988 |
| Mileage : | 1001 km |
| First registration date : | 01.09.1988 |
| Gross weight : | 1000 kg |
| Payload : | 50 kg |
| Color : | orange |
| number of axles : | 1-axle |
| number of axles : | 1-axle |
| Load capacity : | 50 kg |
| Colour : | orange |
|
Comments :
Reference number: 82684; Mileage: 1001 km; Payload: 50 kg |
|
Germany, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
€ 3,394 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT