Agro-Osek 4-row seeding planter (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 27287 |
| Make : | Agro-Osek |
| Model : | 4-row seeding planter |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 200 kg |
| Length : | 1,67 m |
| Width : | 3 m |
| Height : | 1 m |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
Agro-Osek 4-row seeding planter EXPORT: ONLY THE NET AMOUNT NEED TO PAID (with valid EU- VAT number)/ TRANSPORTATION WORLDWIDE POSSIBLE at good conditions. Offer valid while stocks last. |
|
Rzędziany, Poland
Agro-Osek 4-row seeding planter (2026)
€ 1,329 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Agro-Osek 4-row seeding planter (2026)
Price excl. VAT