AC Generator 20 KVA (2005)
2005
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004288 |
| Make : | AC Generator |
| Model : | AC Generator 20 KVA |
| Status : | Good |
| Year : | 2005 |
| Net weight : | 158 kg |
| Length : | 500 mm |
| Width : | 500 mm |
| Height : | 430 mm |
| Voltage : | 440 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004288; Length: 500 mm; Width: 500 mm; Height: 430 mm; Voltage: 440 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 652 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT