FG Wilson P660-3 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16022 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P660-3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5694 kg |
| Volume : | 1132 L |
| Transport length : | 5320 mm |
| Transport width : | 1920 mm |
| Transport height : | 2289 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2806A-E18TAG1A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2806A-E18TAG1A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16022; Volume: 1132 L; Transport length: 5320 mm; Transport width: 1920 mm; Transport height: 2289 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 2806A-E18TAG1A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 71,789 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT