Volvo TD 120 AG met ATS
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005823 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TD 120 AG met ATS |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 376 h |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 3170 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005823; Machine hours: 376 h; Length: 3170 mm; Width: 1000 mm; Height: 2450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,616 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT