Unelec Dubbel gelagerd Double Bearing
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005861 |
| Make : | Unelec |
| Model : | Unelec Dubbel gelagerd Double Bearing |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 3362 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 1850 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1070 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 720 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 720 hp |
| Engine power : | 720 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005861; Machine hours: 3362 h; Length: 1850 mm; Width: 900 mm; Height: 1070 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT