Scania DS14A01 200KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1016708 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania DS14A01 200KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | DS14A01 GENERATOR 200KVA |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1700 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 1016708; Replaces OEM: DS14A01 GENERATOR 200KVA; Length: 3000 mm; Width: 1200 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.