Scania DC9 EU (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005400 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania DC9 EU |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 2950 kg |
| Length : | 3600 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1950 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005400; Length: 3600 mm; Width: 1200 mm; Height: 1950 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 58,755 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT