Scania 3 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005405 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania 3 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 3650 kg |
| Length : | 3950 mm |
| Width : | 1450 mm |
| Height : | 2150 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Model: 3; Reference number: 0005405; Length: 3950 mm; Width: 1450 mm; Height: 2150 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 77,034 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT