Perkins 4006-23TAG3A (2014)
2014
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005387 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4006-23TAG3A |
| Status : | Good |
| Year : | 2014 |
| Net weight : | 11000 kg |
| Length : | 7200 mm |
| Width : | 2220 mm |
| Height : | 2520 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005387; Length: 7200 mm; Width: 2220 mm; Height: 2520 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 50,921 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT