netovername paneel ATS (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003138 |
| Make : | Ats |
| Model : | netovername paneel ATS |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 500 mm |
| Width : | 320 mm |
| Height : | 500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | electro |
| fuel : | electro |
|
Comments :
Reference number: 0003138; Length: 500 mm; Width: 320 mm; Height: 500 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 674 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT