Mtu Spa Ultra Low Emission (2019)
2019
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005056 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu Spa Ultra Low Emission |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 291 h |
| Net weight : | 12000 kg |
| Length : | 6060 mm |
| Width : | 2440 mm |
| Height : | 2900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
|
Comments :
Reference number: 0005056; Machine hours: 291 h; Length: 6060 mm; Width: 2440 mm; Height: 2900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 10 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 82,692 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT