Iveco NEF67TM7 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19794 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF67TM7 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2350 kg |
| Volume : | 224 L |
| Transport length : | 3300 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1970 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF67TM7.S500,Iveco |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF67TM7.S500,Iveco |
|
Comments :
Reference number: DPX-19794; Volume: 224 L; Transport length: 3300 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1970 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco NEF67TM7.S500, Iveco |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 23,937 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT