Europower EPUS44TDE (2018)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006151 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EPUS44TDE |
| Status : | Used |
| Year : | 2018 |
| Machine hours : | 10846 h |
| Net weight : | 1687 kg |
| Length : | 2850 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 2060 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006151; Machine hours: 10846 h; Length: 2850 mm; Width: 1100 mm; Height: 2060 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,873 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT