ETK diesel 5KW
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10901066 |
| Make : | Etk |
| Model : | ETK diesel 5KW |
| Status : | New |
| Weight : | 115 kg |
| Length : | 765 mm |
| Width : | 530 mm |
| Height : | 630 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 12 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 12 hp |
| Engine power : | 12 hp |
|
Comments :
Weight: 115 kg; Length: 765 mm; Width: 530 mm; Height: 630 mm |
|
Slovenia, Tovarniska 5b, 5270 Ajdovscina, Slovenia
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.