Deutz BF6M 716 Heemaf
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006308 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz BF6M 716 Heemaf |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 115 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3100 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 1780 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006308; Machine hours: 115 h; Length: 3100 mm; Width: 1350 mm; Height: 1780 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT